Jdi na obsah Jdi na menu
 


jaroslav 2012

27. 9. 2012

 

img4fb890613b034.jpg

Jaroslav Již podruhé jsme s parťákem Milanem vyrazili na oblíbené jezero Jaroslav. Když jsme přijeli k vodě, naložili jsme věci na lodě a vypluli k místu č.6. Společné místo jsme zvolili po dohodě s tím, že  jeden bude chytat  vlevo a druhý vpravo. Tak tedy: Jdeme na to!

 

srpnovy-jaroslav-003.jpg

Přivezl jsem si oblíbené boilies BIOENZYM FISH/LOSOS a pop-ups ANANAS, se kterým  se mi dařilo v dubnu na místě č.2. Dále jsem měl připravené  boilies BIOSQUID a pop-ups BIOSQUID a BRUSINKA. Tak uvidíme .

 

srpnovy-jaroslav-002.jpg 

 

První záběr se mi povedl! Šupináč 80cm/8,60kg bral na biosquida s ananasem na panáčka. Pak mne čekala série neúspěšných záběrů. Ztratil jsem totiž spoustu ryb v souboji. Měl jsem i kouli 30mm na biosquida nastraženou v rohu, 15metrů od spadlého  stromu.

srpnovy-jaroslav-008.jpg

V rozích bývá chytání náročnější. Nepovedlo se mi jej vytáhnout , problémem byl menší háček (č.8) proti hrotu.Tak  jsem vzal větší,  č.4 a č.6. Bylo však  pozdě - den před odjezdem. Také se změnilo počasí, takže nebrali….

 Bylo mi  smutno z nevydařené výpravy. Příště nesmím chybovat a ztrácet čas. O úspěšnější skóre se pokusím opět  na jaře 2013, tady na jezeře Jaroslav.                          

                                                                                       Zdenda''WILDCARP,,Kalíšek