Jdi na obsah Jdi na menu
 


hejlov 2011

21. 12. 2011


 

jetfish-002.jpg

            Od června spolupracuji s panem Jardou Těšínským a jsou                                 mi poskytnuty slevy na produkty JET FISH

p1010797.jpg

Já jsem jel na čtyřdenní výpravu do Hejlova jsem se usadil na místě číslo 1. U hráze jsem si vybral místo na zakrmení a  nastražil  bojku . V největší hloubce koryta jsem viděl hemžit plno  kaprů, i trofejní, taky dravce (štiky a candáty). Připravil jsem na jeden prut boilií pro kapry  a také jsem zkusil boilií KLUB BIOENZYM+PATENTKU, oboji na BIOSQUID s A.C.biosquid. Čekal jsem. Dva dny ani záběr. Změnil jsem tedy  místo u stulíků a výsledek na sebe nenechal čekat. Za pár hodin  začal do nočního klidu vyzvánět hlásič nastražený u  boilií BIOSQUID s A.C.biosquid rolovaném průměru 24mm a ulovil jsem nádherného stavěného šupíka! Míry  87cm/13kg.Poslední den ráno při balení věcí  přišel druhý záběr.

hejlov-023.jpg

Tentokrát u nastražené boilií BIOSQUID s A.C.biosquid na panáčka menšího lysce.Ani jsem jej nemusel příliš dlouho zdolávat. Míra a váha se ukázala 76cm / 9,5kg. Boilies BIOSQUID  jsem byl velmi spokojen.

hejlov-004.jpg

Vyzkoušet poprvé  soukromý revír se mi vyplatilo. Užil jsem si nádherné přírody a spousty neznáma.

                                                                   Zdenda“WILDCARP,,Kalíšek